نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست صمیمانه اصحاب رسانه شهرستان با مدیریت آموزش و پرورش


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، به مناسبت هفدهم مرداد سالگرد شهادت مظلومانه وغریبانه شهید محمود صارمی، نشستی صمیمی با حضور خبرنگاران شهرستان ابرکوه در محل مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد.

در ابتدای این نشست کریمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، فرا رسیدن این روز را به خبرنگاران متعهد شهرستان تبریک گفت و رسانه ها و خبرنگاران را رکن چهارم دموکراسی دانست که در خط مقدم مبارزه و نقد کمبودها، نارسایی ها و انعکاس مسائل مهم جامعه هستند.

وی از نقش بسیار موثر حضور خبرنگاران در جامعه هنگامی که بحث مطالبه گری به حق مردم از مسئولین بوجود می آید تقدیر کرد و این اتفاق را موجب پاسخگویی مسئولان در برابر تمامی تصمیمات خود بیان نمود.

در ادامه سید هاشم حسینی خبرنگار صدا و سیما در شهرستان لزوم استقلال و عدم وابستگی خبرنگاران به جریان های خاص و مسئولان را خواستار شد و انعکاس مطالبات مردمی و آگاهی دادن به آنها را مهم ترین هدف در عرصه خبرنگاری دانست.

اکرمی مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش ضمن تبریک این روز، تشکیل شورای رسانه آموزش و پرورش شهرستان را اعلام و بر ضرورت تقویت تعامل بین این اداره و اصحاب رسانه تاکید نمود.

در پایان این نشست نیز با اهدای شاخه گل و هدایایی از زحمات شبانه روزی این عزیزان تقدیر به عمل آمد.