نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معرفی سامانه پرداخت الکترونیک روزنه (اعتبار خرید اقساطی)

معرفی سامانه پرداخت الکترونیک روزنه (اعتبار خرید اقساطی)


بر اساس مصوبات شرکت تعاونی مصرف کارکنان و بازنشستگان آموزش وپرورش ابرکوه (فرهنگ کار) که از سال 1395 کار خود را آغاز نموده؛ مقدماتی فراهم شده که اعضای محترم تعاونی مصرف قادر باشند با خرید اقساطی از فروشگاه‌های طرف قرارداد با تعاونی بخشی از نیازهای خود را برطرف نمایند.
با توجه به روش کسر از حقوق برای بازپرداخت اقساط؛‌ سامانه‌ای برای تعیین اعتبار هر یک از اعضا در نظر گرفته شده که میزان اعتبار هر عضو بر اساس مانده حقوق وی جداگانه تعیین میشود.
اعضای محترم (کلیه شاغلین و بازنشستگان و مستمری بگیران) دارای پنلی اختصاصی در این سامانه هستند که با مراجعه به نشانی زیر می توانند از وضعیت اعتبار خود و گزارش میزان خریدهای انجام شده و باقیمانده اعتبار مطلع شوند:
https://rozpardakht.ir
برای ورود به این سامانه کد ملی به عنوان نام کاربری و چهار رقم سمت راست کد ملی به عنوان رمز عبور در نظر گرفته شده است. البته در اولین مرتبه پس از ورود به پنل از کاربر خواسته می شود که رمز خود را تغییر دهید. لازم است همکاران گرامی در تغییر رمز عبور دقت کافی به خرج دهند، که در مراحل بعد با مشکل مواجه نشوند.
در سامانه مذ کور علاوه بر اطلاع از وضعیت حساب خود می‌توانید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با شرکت تعاونی مصرف فرهنگ‌کار (شاغلین و بازنشستگان آموزش و پرورش ابرکوه) مطلع شوید.
 
مراحل کار این سامانه به این نحو است که:
در هنگام مراجعه هر یک از اعضاء به فروشگاه‌های طرف قرارداد؛ پس از صدور فاکتور برای ثبت اقساط در سامانه، کد ملی فرهنگی استعلام خواهد شد
پس از استعلام کد ملی فرهنگی محترم، یک پیام کوتاه حاوی کد تأیید به شماره همراه وی ارسال خواهد شد. ضمنا در این پیام کوتاه مبلغی که قرار است از حقوق وی کسر گردد نمایش داده خواهد شد.
در صورت عدم مغایرت کد مذکور توسط شخص فرهنگی برای فروشنده قرائت خواهد شد. این مرحله به منزله امضای سند کسر از حقوق اعضا می‌باشد.
توصیه می‌شود فرهنگیان گرامی قبل از خرید با مراجعه به پنل شخصی، از میزان اعتبار خود مطلع شوند.
اعتبار هر فرد بر اساس یک سوم مانده حقوق وی تعیین خواهد شد و حداکثر اعتبار فعلا 30میلیون ریال خواهد بود. بدیهی است جهت خریدهای بالای این مبلغ، فرهنگی محترم لازم است طی تماس تلفنی درخواست افزایش اعتبار نماید که در صورت تأیید دایره حسابداری اعمال خواهد شد.
#تعاونی_مصرف
#فرهنگ_کار