نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مصوبات ششمین جلسه هیئت مدیره صندوق وام ضروری

ششمین جلسه هیئت مدیره صندوق وام ضروری تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به نقل از کارشناس رفاه این اداره، ششمین جلسه هیئت مدیره صندوق وام ضروری  در محل دفتر معاونت پشتیبانی تشکیل گردید.

"رضائیان"، معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، ضمن تشکر و قدردانی از حضور کلیه اعضا در جلسات هیئت مدیره و اتخاذ تصمیمات مؤثر که رضایت همکاران را در برداشته است، اظهار داشت:  امید است با درایت و دور اندیشی اعضای محترم هیئت مدیره، پرداخت وام به همکاران همچون چند ماه گذشته بدون مراجعه حضوری و بدون صف انتظار پرداخت گردد.

"احمد دارابی"، کارشناس رفاه اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه با اعلام این خبر افزود: بر اساس تصمیمات هیئت مدیره جدید، از ابتدای سال 95 شرط ضامن جهت دریافت وام حذف گردید و مبلغ وام نیز تا سقف یکصد میلیون ریال افزایش یافت. همچنین ثبت نام و پرداخت وام به صورت اینترنتی، بدون مراجعه حضوری و بدون صف انتظار انجام می گیرد.

وی مصوبات شمشین جلسه هیئت مدیره صندوق وام ضروری را چنین اعلام کرد:

حق عضویت همکاران جدید الاستخدام ماهیانه مبلغ  1000000 ریال معین گردید. جهت تکریم  همکاران باسابقه مقرر گردید چنانچه تمایل به عضویت صندوق وام ضروری داشته باشند، درخواست کتبی خود را به هیئت مدیره ارائه تا در خصوص حق عضویت آن ها تصمیم گیری شود. مدت بازپرداخت وام همکاران از بهمن ماه امسال،  36، 48 و 60 ماه تعیین گردید. وام های پرداختی به هیچ وجه زودتر از سررسید آن تسویه نمی گردد.