نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ضمن خدمت واژهای آسمانی

ضمن خدمت واژهای آسمانیسرفصل واژه های قرآن

باسمه تعالی

 

بدین وسیله به اطلاع كلیه همكاران محترم فرهنگی می رساند :  افرادی كه دوره تفسیر آیات برگزیده ( واژه های آسمانی ) باكد 99505927 را قبلا ثبت نام كرده‌اند و در سه مرحله آزمون میانی شركت نموده اند می بایست در آزمون نهائی كه در روز شنبه مورخ 96/4/24 برگزار می گردد ، شركت نمایند و افرادی كه موفق به كسب نمره قبولی نهائی از آزمون های اجرا شده ، نشده اند می توانند مجدداً در مرحله دوم نیز ثبت نام به عمل آورند .
همكارانی كه تاكنون موفق به ثبت نام در مرحله ی دوم نشده اند میتوانند تا تاریخ 96/4/30 اقدام به ثبت نام نمایند و زمان شروع كلاس از 31 / 04 / 96 خواهد بود و برگزاری آزمون برای همكارانی كه در مرحله دوم شركت نموده اند  نیز متعاقباً اعلام خواهد گردید .

 همچنین پیرو اطلاعیه ی شماره 19652 مورخ 1396/4/18به اطلاع می رساند فراگیران محترم شركت كننده در دوره ضمن خدمت آیات برگزیده ( واژه های آسمانی) مرحله اول می بایست قبل از شركت در آزمون به موارد ذیل توجه فرمایند
1- جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به دوره های ضمن خدمت به كانال تلگرامی  https://t.me/ezemnekhedmat مراجعه نمایند.
2- فراگیرانی كه در دوره هایی مانند هوشمند سازی به سایت رایادرس وارد شده اند نیازی به ثبت نام و دریافت  كاربری و رمز عبور جدید ندارند و همان رمز عبور قبلی مورد تایید می باشد.
3- در صورت بروز هرگونه مشكل در خصوص برگزاری آزمون و نحوه ورود به سامانه رایادرس با پشتیبانی رایادرس  به شماره 66120121 تماس حاصل فرمایند.
4- جهت تغییر كاربری و رمز عبور به فایل پیوست توجه فرمایید.

5- با توجه به حجم بالای محتوای آموزشی دوره  و همچنین دریافت مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور ، ساعت دوره از 16 به 24 تغییر یافت.