نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ضمن خدمت فعالیت های مكمل آموزش و پرورش سال 96


رئیس محترم اداره برنامه ریزی و آموزش منابع انسانی

با سلام و احترام  ؛ ضمن عرض تبریك به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث به استحضار می رساند :
معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در نظر دارد با همكاری این مركز دوره ضمن خدمت فعالیت های مكمل آموزش و پرورش با كد 94004126  (24 ساعت) را به صورت الكترونیكی در 4 مبحث:  تربیت، تربیت قرآنی، سیاسی اجتماعی، مشاوره  ویژه مدیران، مربیان پرورشی، معاونان پرورشی ، دبیران، آموزگاران، هنرآموزان وزارت آموزش و پرورش در سامانه LTMS اجرا نماید لذا مقتضی است كارشناسان محترم آن اداره  در برنامه ریزی و اجرای دوره ی مذكور به نكات زیر توجه فرمایند. 

  1. ثبت نام فراگیران با توجه به سهمیه ی اعلامی در سامانه ltms   به عهده كارشناس محترم آن اداره می باشد لذا با هماهنگی  معاونت پرورشی  استان می بایست نسبت به ثبت نام افراد واجد شرایط اقدام نمایند.

  2. به فراگیران محترم اطلاع رسانی نمایید  : سوالات آزمون پایانی  در هر مبحث متفاوت می باشد، لذا توصیه می گردد  ضمن دقت در ثبت نام توجه داشته باشند كه محتوای  دوره مورد نظر را با دقت مطالعه گرده ، زیرا با ید به سوالات اختصاصی مبحث خود پاسخ دهند .

  3. شروع ثبت نام از 4  اردیبهشت لغایت   11  اردیبهشت می باشد

  4. شروع دوره از 12  اردیبهشت لغایت 26  اردیبهشت به مدت دو هفته و از طریق سامانه رایادرس می باشد ( آدرس كانال ارتباطی @ezemnekhedmat )

  5. برای هر مبحث (تربیت، تربیت قرآنی، سیاسی اجتماعی، مشاوره)  4 مرحله آزمون  برگزار خواهد شد كه مرحله اول 16  اردیبهشت، مرحله دوم 19 اردیبهشت، مرحله سوم 23 اردیبهشت و مرحله چهارم 26 اردیبهشت می باشد. و هر مرحله قسمتی از 20 نمره را پوشش خواهد داد . لذا همه ی فراگیران باید در تمام آزمون ها شركت نمایند تا بتوانند نمره ی كامل را دریافت نمایند .

  6. هر مرحله آزمون در یك رو ز و سه بازه ی زمانی مختلف برگزار خواهد شد لذا انتخاب زمان آزمون در اختیار فراگیران خواهد بود ( زمان اول ساعت 9 تا 30/9، زمان دوم 14 تا 30/14، زمان سوم 20 تا 30/20 می باشد)

  7. توجه: آزمون ها تكرار نخواهد شد و هر فراگیر در هر مرحله  فقط می تواند در یكی از  زمان های اعلام شده در آن روز  شركت نماید.بطور مثال كسی كه در دوره مشاوره شركت نموده می تواند در روز 16 اردیبهشت ساعت اول  و در روز 19 اردیبهشت ساعت سوم و در روز 23 اردیبهشت ساعت دوم و در روز 26 اردیبهشت ساعت سوم را انتخاب نماید

  8. نمره قبولی 12 از  20 می باشد و نمره پایانی بر اساس فعالیت های ذكر شده محاسبه خواهد شد .

                                                   معاونت برنامه ریزی و آموزش منابع انسانی

فرم ثبت نام ضمن خدمت فعالیت های مکمل آموزش و پرورش

 

آدرس کوتاه: