نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سی و یکمین جلسه شوراي اداري

سی و یکمین جلسه شوراي اداري


نهمین جلسه شوراي اداري آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال 95 با حضور كاركنان اداره آموزش و پرورش شهرستان تشكيل گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، سی و یکمین جلسه شوراي اداري آموزش و پرورش شهرستان ابركوه با حضور كاركنان اداري در سالن شهيد عادلزاده اداره برگزار گرديد.

مدير آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، ضمن عرض خسته نباشيد به همكاران اداري و تبریک و گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش، حدیثی از امام صادق(ع) در مورد عدالت بیان کرد و ادامه داد: پیامبر(ص) فرموده اند: سه خصلت هست که هرکس هرسه یا یکی از آن ها را داشته باشد، در سایه عرش خدا باشد، روزی که جز سایه او سایه ای نباشد: انسانی که به مردم دهدآنچه خودش از آن ها می طلبد. انسانی که گامی پیش و گامی پس  نگذارد تا آن که بداند خدا به آن راضی است. انسانی که از برادر مسلمانش عیبی نگیرد جز آن که آن عیب را از خود بزداید، زیرا عیبی از خود نزداید جز آن که عیب دیگری برایش هویدا گردد و انسان را همین بس که به خود بپردازد نه به دیگران.

"مسلم روحي پناه" در ادامه هشت راز شگفت انگیز جوان ماندن را به شرح ذیل بیان نمود: شنا کردن، ازدواج، 7 تا 8 ساعت در شبانه روز خوابیدن، داوطلب کاری شدن، معاشرت و رفت و آمد با دیگران، مغز را تحریک کردن(مثلاً یک زبان جدید یاد بگیرد)، روزی حداقل یکبار نخ دندان کشیدن، چای سبز نوشیدن.

پس از آن نکاتی در مورد نگارش نامه ها، قوانین مرخصی های داخل و خارج از کشور، شرح وظایف واحدهای حراست و کارگزینی و ... بیان شد.

در ادامه طبق روال جلسات قبل هر يك از كاركنان اداري نظرات، پيشنهادات و انتقادات و خواسته هاي خود را بيان نمودند و مواردي كه نياز بود توسط مديريت اداره پاسخ داده شد.