نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سی و ششمین جلسه شوراي اداري

سی و ششمین جلسه شوراي اداري


سومین جلسه شوراي اداري آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال 96 با حضور كاركنان اداره آموزش و پرورش شهرستان تشكيل گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، سی و ششمین جلسه شوراي اداري آموزش و پرورش شهرستان ابركوه با حضور كاركنان اداري در سالن شهيد عادلزاده اداره برگزار گرديد.

در ابتدا هر یک از معاونت های پرورشی و پشتیبانی و آموزش، نکات مدنظر خود را بیان نمودند. پس از آن، مدير آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، ضمن عرض خسته نباشيد به همكاران اداري و تسلیت شهادت امام سجاد(ع)، اظهار داشت: حضرت علی(ع) در حکمت 4 نهج البلاغه می فرمایند: عجز و ناتوانی، آفت انسان است؛ صبر و شکیبائی، شجاعت است؛ زهد و پارسائی، ثروت انسان است؛ تقوا و پرهیزکاری، سپر نگهدارنده انسان است و چه همنشین خوبی است، انسانی که راضی باشد به رضای پروردگارش.

"مسلم روحي پناه"  در ادامه 10 قانون کلی آنتونی رابینز را برای زندگی کردن چنین برشمرد: خداوند به شما جسمی داده است، چه جسمتان را دوست داشته باشید یا نه، باید بدانید که در طول زندگی خاکی با شماست. در مدرسه ای غیر رسمی و تمام وقت نام نویسی کرده اید که زندگی نام دارد. اشتباه وجود ندارد، تنها درس است. درس آنقدر تکرار می شود تا آموخته شود. آموختن، پایان ندارد. قضاوت نکنید، غیبت نکنید، ادعا نکنید، سرزنش نکنید، مسخره نکنید، وگرنه سرتان می آید. دیگران فقط آئینه شما هستند. انتخاب چگونه زندگی کردن با شماست، همه ابزار و منابع مورد نیاز را در اختیار دارید. جوابهایتان در وجود خودتان هست، تنها کاری که باید بکنید این است که نگاه کنید، گوش کنید و اعتماد کنید. خیرخواه همه باشید تا به شما هم خیر برسد.

وی در پایان از همه همکاران درگیر در بحث سازماندهی نیروها، همچنین از احمد فلاحزاده، مسئول دبیرخانه که با وجود داشتن مرخصی استعلاجی به سر کار خود حاضر شده است، تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه طبق روال جلسات قبل،  هر يك از كاركنان اداري نظرات، پيشنهادات و انتقادات و خواسته هاي خود را بيان نمودند و مواردي كه نياز بود توسط مديريت اداره پاسخ داده شد.

پایان بخش جلسه، مراسم تودیع آقایان احمد دارابی، احمدرضا کارگر و رضا فلاحزاده و معارفه همکاران جدید، مسعود عزیزی کارشناس قرآن و عترت، مسعود فلاحزاده کارشناس خدمات، سید هاشم حسینی کارشناس رفاه، علیرضا هاشمی زاده کارشناس آموزش متوسطه دوره اول و بدرالسادات صحافی کارشناس تکنولوژی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه بود.