نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دویست و هشتمین جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه

هشتمین جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال96 در سالن شهيد عادلزاده اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، هشتمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال96 با دستور كار (1- تعیین تکلیف درخواست فروش زمین جنب دبیرستان ابن سینا   2- گزارش راهیان نور   3- گزارش هفته کتاب ) در سالن شهيد عادلزاده برگزار گرديد.

دبير شوراي آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، در ابتدا گزارشي از اقدامات انجام شده جهت اجراي مصوبات جلسه قبلي شورا ارائه و سپس دستور كار جلسه حاضر را اعلام نمود.

در زمینه دستور کار اول، معاون پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، درخواست افضلی، مالک زمین جنب دبیرستان نمونه ابن سینا مبنی بر فروش این زمین به دبیرستان مذکور را ارائه نمود.

"علی رضائیان" اظهار داشت: زمین مورد بحث به مساحت یک هزار و صد و هفتاد متر مربع با فاصله در ضلع شمالی دبیرستان نمونه ابن سینا قرار گرفته است.

در ادامه، مدیر دبیرستان ابن سینا، کروکی زمین را بر روی تابلو رسم نمود.

سپس هریک از اعضا، نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه بیان نمودند.

پس از آن، دستور كار دوم (گزارش راهیان نور، گزارش هفته کتاب) مطرح و معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه اظهار داشت: حدود دویست و هفتاد دانش آموز دختر پایه دهم در قالب 7 دستگاه اتوبوس، در تاریخ سی آبان لغایت سوم آذر ماه امسال به اردوی راهیان نور اعزام شدند. 42 نفر اعم از پزشک، پرستار، راوی، روحانی، سرپرستان، مدیر و معاونین و کارشناسانی از اداره آموزش و پرورش، دانش آموزان را در این سفر همراهی نمودند.

"محمدعلی شکیبا" در ادامه از ناحیه مقاومت بسیج، قرارگاه امام حسن عسکری(ع)، بسیج دانش آموزی، معاون فرماندار، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری و شورای شهر ابرکوه، بخشداری و شورای شهر مهردشت، بنیاد شهید، کمیته امداد، اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی، سازمان تبلیغات و خیرینی که در تامین اقلام مورد نیاز این سفر معنوی، آموزش و پرورش شهرستان را همراهی نمودند، تقدیر و تشکر نمود.

وی در ادامه گزارشی از هفته کتاب و کتاب خوانی ارائه نمود.

"شکیبا"، بازدید دانش آموزان از کتاب خانه های عمومی شهرستان، برپائی نمایشگاه کتاب توسط مدارس، مسابقه کتاب خوانی ویژه فرهنگیان، اهداء کتاب به کارکنان اداری و خرید کتاب خانه کلاسی برای مدارس را از اهم برنامه های هفته کتاب و کتاب خوانی برشمرد.

وی همچنین از کسب دو مقام کشوری توسط دانش آموزان کتاب خوان خبر داد.

هر یک از اعضا در این زمینه نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند.

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان نیز در ابتدا از کلیه عوامل درگیر در بحث راهیان نور تقدیر و تشکر نمود.

"محمد محامدی" در بحث زمین جنب دبیرستان نمونه ابن سینا خواست تا در این خصوص پس از کارشناسی دقیق و ارائه نتیجه به شورای آموزش و پرورش، تصمیم گیری شود.

جلسه با جمع بندي پيشنهادات اعضاي شوراي آموزش و پرورش توسط دبير شورا پايان پذيرفت.