نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه مدارس حمایتی با حضور مسئولان موسسه غیردولتی سیدالشهداء

جلسه مدارس حمایتی با حضور مسئولان موسسه غیردولتی سیدالشهداءبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، در دومین روز از مردادماه 1399، جلسه مدارس حمایتی با حضور مسئولان موسسه غیردولتی سیدالشهداء در محل دفتر این مدیریت برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه کریمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن خوش آمد گویی به دکتر رئوف، مدیر عامل این موسسه و تیم همراه، نگاه ویژه ایشان به ظرفیت ها و پتانسیل شهرستان در بحث مدارس حمایتی را ستودنی دانست.

 در ادامه ایشان به شرح جلسات ویژه ای که با مسئولین شهرستان در راستای تامین زیرساخت های لازم برای ایجاد و توسعه مدارس حمایتی برگزار گردیده است پرداخت و قول اختصاص فضای آموزشی مناسب برای این نوع مدارس در صورت مهیا شدن شرایط لازم را داد.

دکتر رئوف ضمن اعلام آمادگی برای شروع فعالیت های آموزشی موسسه سیدالشهداء در شهرستان ابرکوه، اختصاص برنامه های ویژه آموزش مجازی و محتواهای مرتبط با آن در ایام بحران کرونا را از برنامه های این موسسه بیان نمود.  

در پایان معاون آموزشی اداره با بیان جزئیات طرح مدارس حمایتی، استفاده از نیرو های آموزشی جوان با آن انگیزه، پتانسیل و ظرفیت بالا را زمینه ساز تحولی شگرف دانست.