نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن تکلیف 370 دانش آموز پسر شهرستان برگزار شد


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، مراسم جشن تکلیف 370 دانش آموز پسر پایه هشتم همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در مجتمع آموزشی- رفاهی فرهنگیان برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش ابرکوه در این مراسم افزود: سن تکلیف سنی است که از لحاظ جسمی، فکری و عقلی آمادگی این را داریم تا مسئولیتی به ما واگذار گردد. کسی که به سن تکلیف می رسد باید دستورهای دینی را انجام دهد و به واجبات عمل کند و از محرمات پرهیز نماید.

حجت الاسلام تقی فتاحی امام جمعه موقت ابرکوه ضمن بیان توصیه هایی از مقام معظم رهبری برای دانش آموزان مکلف گفت: جشن تکلیف به این معنا است که خدا ماموریتی را به ما داده است که اگر انجام دهید در زندگی خوشبخت می شوید.

امام جمعه موقت ابرکوه خاطر نشان کرد: مستحکم کردن رابطه خود با خدا، قرائت قرآن، یاد شهدا، احترام به پدر و مادر، جبران محبت های والدین، تامین کردن سلامتی با ورزش و تغذیه مناسب، جدی درس خواندن و با شجاعت و اعتماد به نفس زندگی کردن جزو تکالیف شما دانش آموزان می باشد و باید در محقق کردن این تکالیف اهتمام و تلاش نمایید.

گفتنی است در این مراسم، بعد از اجرای چند برنامه فرهنگی و هنری به دانش آموزان مکلف که از 11 آموزشگاه بودند هدایایی داده شد.