نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیست و یکمین جلسه شوراي اداري

بیست و یکمین جلسه شوراي اداري


بیست و یکمین جلسه شوراي اداري

به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، بیست و یکمین جلسه شوراي اداري آموزش و پرورش شهرستان ابركوه با حضور كاركنان اداري در سالن شهيد عادلزاده اداره برگزار گرديد.

به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بیست و یکمین جلسه شوراي اداري آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال 1394 با شور و حال ديگري آغاز گرديد. به همين مناسبت،جلسه با برگزاری نماز مغرب و عشا و ختم قرآن در نمازخانه اداره آغاز و ادامه جلسه در سالن کنفرانس برگزار گردید.

مدير آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، ضمن عرض خسته نباشيد به همكاران اداري، سالروز شهادت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س) و آغاز ایام فاطمیه را به همكاران تسلیت گفت.

"مسلم روحي پناه" به بيان قسمت هائی از وصیت نامه های مالی، سیاسی- الهی و مکتوب حضرت زهرا (س) پرداخت.

وی حدیثی از امام صادق(ع) در مورد صفات مؤمن بیان نمود. متن حدیث بدین شرح است:«مؤمن سزاوار است که دارای هشت صفت باشد: 1- در گرفتاری های سخت، باوقار و سنگین باشد و خود را نبازد.   2- هنگام بلا شکیبا باشد.   3- در نعمت و آسایش سپاسگزار باشد.   4- به آنچه خداوند روزی اش کرده است، قانع باشد.   5- به دشمنان ستم نکند.    6- به خاطر دوستان مرتکب گناه نشود.   7- تنش از او در زحمت باشد.   8- مردم از او در آسایش باشند.

همانا دانش، دوست مؤمن است. خویشتن داری، وزیر مؤمن؛ شکیبائی، سرلشکرش؛ رفق، برادر او؛ لین، پدر اوست».

وي در ادامه از همه كساني كه در برگزاري هرچه بهتر جشنواره ابرکوه شناسی همكاري كردند، تشكر و قدرداني نمود.

وي همچنين با تأكيد بر اين كه كار آموزش و پرورش، تعليم و تعلم است و يك نهاد فرهنگي غيرسياسي است؛ از كارشناسان خواست تا در مورد انتخابات وارد بازي سياسي نشوند و به نفع يا عليه كسي صحبت نكنند. همچنين بر مدارس نظارت شود تا بروشور و عكسي در مدارس و تابلوي اداره نصب نشود.

در ادامه طبق روال جلسات قبل هر يك از كاركنان اداري نظرات، پيشنهادات و انتقادات و خواسته هاي خود را بيان نمودند و مواردي كه نياز بود توسط مديريت اداره پاسخ داده شد.