نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیست و هفتمین جلسه شوراي اداري

بیست و هفتمین جلسه شوراي اداري


پنجمین جلسه شوراي اداري آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال 95 با حضور كاركنان اداره آموزش و پرورش شهرستان تشكيل گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، بیست و هفتمین جلسه شوراي اداري آموزش و پرورش شهرستان ابركوه با حضور كاركنان اداري در سالن شهيد عادلزاده اداره برگزار گرديد.

مدير آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، ضمن عرض خسته نباشيد به همكاران اداري، گزیده ای از مسائل مطرح شده در اجلاس رؤسای آموزش و پرورش را که از 18 تا 20 مرداد در تهران برگزار گردید؛ برای حضار بیان نمود.

"مسلم روحي پناه" انسداد مبادی بی سوادی در دوره ابتدائی،توسعه پیش دبستانی، افزایش مشارکت خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار، تعمیق فرهنگ نماز جماعت، توسعه دارالقرآن، تقویت و هماهنگی بین تشکل های دانش آموزی، عملیاتی کردن فرهنگ کتابخوانی در مدارس، تقویت انجمن اولیا و مربیان و نقش خانواده در آموزش و پرورش، آشنائی کارشناسان اداره و مدیران مدارس با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، اضافه شدن پست کارشناس مسئول ورزش کارکنان به واحد پشتیبانی و ... را از جمله موارد تأکید شده در اجلاس رؤسای آموزش و پرورش بیان نمود.

در ادامه طبق روال جلسات قبل هر يك از كاركنان اداري نظرات، پيشنهادات و انتقادات و خواسته هاي خود را بيان نمودند و مواردي كه نياز بود توسط مديريت اداره پاسخ داده شد.