نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیست و هشتمین جلسه شوراي اداري

بیست و هشتمین جلسه شوراي اداري


ششمین جلسه شوراي اداري آموزش و پرورش شهرستان ابركوه در سال 95 با حضور كاركنان اداره آموزش و پرورش شهرستان تشكيل گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، بیست و هشتمین جلسه شوراي اداري آموزش و پرورش شهرستان ابركوه با حضور كاركنان اداري در نمازخانه این اداره برگزار گرديد.

مدير آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، ضمن عرض خسته نباشيد به همكاران اداري و عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا... الحسین(ع)، نصیحت 207 نهج البلاغه امیرالمؤمنین علی(ع) که سیزده نصیحت به مؤمنین می کنند را به شرح ذیل بیان نمود:

بخشش نگهبان آبروهاست. حلم نشان دادن، دهان جاهل را می بندد. عفو، زکات پیروزی است. کناره گیری از دوست بی وفا، عوض خیانت اوست. مشورت، خود پیروزی است. صبر با سختی ها نبرد می کند و بر آن ها پیروز می گردد. بی تابی، انسان را زودتر پیر می کند. محترمانه ترین ثروت ها، ترک کردن آرزوهاست. علامت پیروزی، نگهداری و حفظ تجربه است. مهربانی، خویشاوندی است که به چنگ آمده است. شخص رنجور را امین قرار مده. چه بسیار عقل هائی که در برابر هوای نفسی که مسلط است، اسیر می باشند.

"مسلم روحي پناه" در ادامه از همه کسانی که در پروژه مهر95 و سازماندهی نیروها و بازگشائی مدارس همکاری داشتند، تقدیر و تشکر نمود.

در پایان،  معارفه چند تن از همکاران به شرح ذیل صورت پذیرفت:

محمدعلی شکیبا، معاون پرورشی و تربیت بدنی و سلامت

رضا فلاحزاده، کارشناس سنجش و امتحانات

غلامرضا فلاحزاده، کارشناس مسئول آموزش ابتدائی

احمدرضا کارگر، کارشناس آموزش متوسطه دوره اول

رحمن چاکرالحسینی، کارشناس آموزش متوسطه دوره دوم

هاشمی، کارشناس تکنولوژی و گروه های آموزشی

علیرضا چاکرالحسینی، کارشناس حسابداری

همچنین از کارشناسان سابق پست های مذکور و از آقای مسعود اکرمی و خانم طیبه امیدسالاری که به ترتیب در پست های کارشناس سنجش و کارشناس آموزش متوسطه دوره اول به بازنشستگی نائل آمده اند؛ قدردانی به عمل آمد.