نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بيستمين جلسه شوراي اداري

بيستمين جلسه شوراي اداري


بيستمين جلسه شوراي اداري

به گزارش روابط عمومي اداره آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، بيستمين جلسه شوراي اداري آموزش و پرورش شهرستان ابركوه با حضور كاركنان اداري در سالن شهيد عادلزاده اداره برگزار گرديد.

مدير آموزش و پرورش شهرستان ابركوه، ضمن عرض خسته نباشيد به همكاران اداري، هفته شوراهاي آموزش و پرورش و به فرجام  رسيدن برجام را به همكاران تبريك گفت.

"مسلم روحي پناه" به بيان نامه 53 حضرت علي(ع) در نهج البلاغه خطاب به مالك اشتر پرداخت و نكات مديريتي آن را توضيح داد.

وي در ادامه 15 ويژگي يك مدير موفق را به شرح ذيل بيان نمود:

1-   فداكاري     2- واقع بيني     3- انرژي     4- ابتكار     5- آينده نگري     6- هوش     7- روابط مطلوب انساني     8- قابليت اعتماد     9- انصاف     10- قاطعيت     11- ثبات عاطفي     12- قضاوت     13- تحرك     14- تعاون و همكاري     15- داشتن دانش روز

وي همچنين با تأكيد بر اين كه كار آموزش و پرورش، تعليم و تعلم است و يك نهاد فرهنگي غيرسياسي است؛ از كارشناسان خواست تا در مورد انتخابات وارد بازي سياسي نشوند و به نفع يا عليه كسي صحبت نكنند.

پس از آن در مورد شوراهاي آموزش و پرورش، قوانين و وظايف شورا توضيحاتي ارائه داد.

وي در پايان از همه همكاران بابت تلاش هايشان در اين يك ماه تقدير و تشكر نمود.

در ادامه طبق روال جلسات قبل هر يك از كاركنان اداري نظرات، پيشنهادات و انتقادات و خواسته هاي خود را بيان نمودند و مواردي كه نياز بود توسط مديريت اداره پاسخ داده شد.

"علي رضائيان" معاونت پشتيباني اداره نيز توضيحاتي را در زمينه ليست اموال مصرفي و غيرمصرفي اتاق ها و ورود و خروج اموال در هر اتاق، نكاتي در زمينه كميته مستندسازي و بحث اسكان نوروزي بيان نمود.