نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری همایش استانی پیشتازان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، همایش استانی پیشتازان در مجموعه ورزشی شهدای دانش آموز با حضور "ملانوری" رییس سازمان دانش آموزی استان،"کاظمی نسب" فرماندار شهرستان، "کریمی" مدیر آموزش و پرورش، "فلاحزاده" معاونت تشکیلات سازمان دانش آموزی استان و مربیان و دانش آموزان پیشتاز تمامی مدارس برگزار شد.

 "کریمی" مدیرآموزش و پرورش شهرستان ابرکوه ضمن عرض خیر مقدم به مسئولان استان و شهرستان افزود: دانش آموزان آینده ساز ایران باید با هدفمندی و برنامه ریزی در این تشکیلات حضور پیدا کنند و بدانند که چه میخواهند و به دنبال تحقق اهداف و شعار های انقلاب باشند.
 
ملانوری رئیس سازمان دانش آموزی استان یزد نیز ضمن گرامیداشت خون شهدا و امام شهدا و تشکر از مربیان زحمت کش برای تربیت چنین دانش آموزان فعال و پر نشاطی از پیشتازان خواست که از این فرصت طلایی کمال استفاده را داشته باشند و تمام مهارت های خود را در اجرای برنامه های تشکیلات به کار گیرند.
 
گفتنی است تعداد 1357 دانش آموز پیشتاز در قالب 62 گروه در این مراسم شرکت کردند و در پایان برنامه، پیشتازان به اجرای مانور در زمینه های نظام جمع، چادر زنی، فریاد های شادی، مخابره با پرچم، حاملان قرآن و ... پرداختند.