نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح سینما دانش آموز

افتتاح سینما دانش آموز


با همکاری آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سینما دانش آموز افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، با همکاری آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و تلاش و همت کانون فرهنگی هنری شهید رجائی و در راستای اکران فیلم های کودک و نوجوان؛ سینما دانش آموز کار خود را آغاز نمود.

"جواد عادل" مدیر کانون فرهنگی تربیتی شهید رجایی با اعلام این خبر اظهار داشت: این کانون با عنایت به شعار سال و با استفاده از ظرفیت های کمتر استفاده شده و یا راکد شهرستان، می تواند حوزه فرهنگی قابل توجهی را برای دانش آموزان و فرهنگیان آماده و در اختیار گروه های مخاطب قرار دهد.

وی افزود: سینما دانش آموز به منظور اکران فیلم های حوزه کودک و نوجوان و با استفاده از ظرفیت نمایش فیلم در شهرستان، صرفاً جهت نمایش فیلم  برای خانواده آموزش وپرورش تدارک دیده شده است که امید است بتوانیم این ظرفیت را بزودی افزایش دهیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه نیز در مراسم افتتاحیه سینما دانش آموز اظهار نمود: وجود شادی منطبق بر احکام اسلامی یکی از تأکیدات دین اسلام است، از این رو باید به سمتی حرکت کنیم که افسرگی را از جامعه و گروه های مخاطب برداریم. لذا چنین برنامه هایی که مدت ها جای خالی آن احساس می شد، می تواند سازندگی و پیشرفت را برای شهرستان به ارمغان آورد.